HAYAT SİGORTALARI

Eğitim Sigortası

En değerli varlığımız çocuklarımızın, başarılı ve mutlu bir yaşamları olması ve iyi bir eğitim almaları için büyük çaba sarf ediyoruz. Yıllık 10-75 bin TL’ye varan eğitim masrafları her yıl ciddi oranlarda artıyor. Bu maliyetlerle çocuğumuzun eğitiminin yarıda kalma riski var. İşte bu riski ortadan kaldırmak için Near East Hayat olarak sizlere Eğitim Sigortası ürünümüzü sunuyoruz.

Teminat

Near East Hayat Eğitim Sigortası, sigortalının (velinin) vefat etmesi halinde lehtar olan öğrencinin eğitim masraflarını karşılamak üzere düzenlenmiş olup, poliçe teminatı defaten poliçenin lehtarına ya da lehtarın eğitim masrafları için kullanılması şartıyla varise ödenir.

Ek Teminatlar

1. Sigortalı kişi, 18 ile 65 yaş arasında olmalıdır.

2. Sigorta süresi ve yaş toplamı 70’i geçemez.

3. En az 1, en fazla 25 yıllık eğitim sigortası süresi belirlenebilir.

4. Sigortalının vefatı durumunda ilgili yıla ait teminat tutarı ödenir.

5. Prim ödemeleri, peşin (bir defa) veya yıllık taksitler halinde yapılabilir.

6. Teminat TL, USD, EURO veya GBP’ye endeksli olarak seçilebilir.

7. Sigorta primi; sigorta yaptıranın yaşı, seçilen teminat tutarı, süresi ve ödeme şekline göre belirlenir.

8. Bu üründe Kar Payı uygulaması yoktur.

Gelir Vergisi Avantajı

Ödediğiniz primleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gelir Vergisi Yasasında belirlenen limitler dahilinde gelir vergisi matrahınızdan indirebilirsiniz.

Nereden Satın Alınabilir?

Near East Hayat Eğitim Sigortası’nı, Near East Bank şubelerinden veya şirket merkezimizden alabilir, tüm sorularınız için 444 0 634’ü arayabilir veya neareasthayat.com web sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.