İnsan Kaynakları

Near East Hayat'ta

Hedeflerini gerçekleştirirken her şeyden önce, sahip olduğu insan kaynaklarından beslenen Near East Hayat karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğinin değer gördüğü bir grup olma stratejisini gütmekte ve en önemli sermayesinin insan kaynağı olduğu bilince hareket etmektedir. Near East grubun bir üyesi olmaktan aldığı güçle çalışanlarımızda değişimi ve sürekli gelişimi destekleyen adil şeffaf bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

Near East Hayat İşe Alım Süreçleri

İşe alım süreci, ilgili departmanlardan gelen talepler doğrultusunda, aranan özelliklerin belirlenmesi ile birlikte açılan iş ilanlarına gelen başvuruların toplanmasıyla başlar.

Öncelikle İnsan Kaynakları ve ilgili departman yöneticisinin kontrolünden geçen başvurulardan, aranan görev tanımı ve niteliklere uygun bulunanlar İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmeye davet edilir.

İnsan Kaynakları ve departman yöneticisi ile yapılan görüşmelerin ardından uygun bulunan adaylarla üst yönetim mülakatı organize edilir, üst yönetim mülakatında uygun bulunan adaylarla işe alım detayları görüşülmek üzere insan kaynakları departmanı tarafından teklif görüşmesi yapılır.

Near East Hayat Eğitim ve Gelişim

Hayat ve Sağlık sigortası pazarında KKTC’nin ilk yerel sigorta şirketi olan Near East Hayat, hızla gelişen ve önemli büyüme potansiyeline sahip olan bir pazarda lider olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmada İnsan Kaynağının öneminin farkında olarak çalışanlarımızın yetkinliklerini arttırmak amacı ile mesleki, teknik ve kişisel gelişime yönelik sınıf eğitimleri verilmektedir.

Near East Hayat Ücret Politikası ve Yan Haklar

Near East Hayat Performans Değerlendirme