SAĞLIK SİGORTALARI

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortaları

Herhangi bir kaza ve/veya hastalık/rahatsızlık sonucu oluşabilecek sigortalıya ait sağlık giderlerini, poliçede belirtilen teminatlar, limitler, ödeme yüzdeleri, muafiyetler ve Network (Anlaşmalı Sağlık Kurumları) kapsamında Özel ve Genel Şartlar, sigortacılık ve sağlık mevzuatı dahil yasal düzenlemeler çerçevesinde güvence altına alan sigorta türüdür. Yatarak tedavi, ayakta tedavi ve doğum,gibi ana teminatların yanı sıra diş, gözlük ve check-up gibi teminatlar ilave edilebilir.

Özel Sağlık Sigortası, ihtiyacınız olduğunda en uygun sağlık tedavisine hem hızlı hem de güvenle erişmenizi sağlar. Günümüzde zorlu ekonomik koşullar ve olumsuz çevresel faktörlere göre sürekli bir değişim yaşıyoruz. Ve bu değişim her zaman olumlu yönde olmuyor. Yorgunluk, iş stresi, kaygılar gibi nedenlerden hem fiziksel sağlığımızı hem de ruhsal sağlığımızı korumakta güçlük çekebiliyoruz. Ayrıca, ani bir rahatsızlıkta teşhis ve tedavi için maddi kaygı duyabiliyoruz. İşte bu nedenle, hızlı bir teşhis için uzman bir doktor görmekten; özel bir hastanede kalmaya kadar maddi kaygı duymamanız için her zaman yanınızda olan Near East Hayat hem sizin hem de tüm ailenizin sağlığını koruyor.

Sigortanın Konusu

Near East Hayat Sağlık sigorta sözleşmesinin yürürlükte bulunduğu süre içerisinde kaza ve/veya hastalık/rahatsızlık sonucu oluşabilecek Sigortalıya ait sağlık giderlerini, poliçede belirtilen Yatarak Tedavi, Ayakta Tedavi, Diş Tedavi ve Doğum teminatlarını, limitler, ödeme yüzdeleri, muafiyetler ve Network kapsamında işbu Özel Şartlar ve ekinde bulunan Sağlık Sigortası Genel Şartları, sigortacılık ve sağlık mevzuatı dahil yasal düzenlemeler çerçevesinde güvence altına alır.

Özel Şartlar

• Sigortaya giriş yaşı en az 18, en fazla 64’tür. Bireyin tek başına veya anne, baba, evlenmemiş 25 yaş altındaki çocuklardan (evlat edinilen çocuklar dahil) oluşan çekirdek ailenin bir arada yer alabileceği sağlık sigortası türüdür.

• Primler yıllık peşin ödenebileceği gibi çeşitli şekillerde taksitlendirilebilir.

• Primler, her yıl sigortalıların yaşı, cinsiyeti, ürün kapsamı, hasar-prim oranı, Sağlık Hizmet Tarifesi’nde yapılan değişiklikler, sağlık kurumlarının fiyatlarında yapmış oldukları değişiklikler gibi kriterler çerçevesinde belirlenir.

• Aile ve yeni sigortalı indirimi uygulanır.

• Poliçede yer alan teminat tablosunda belirtildiği şekil ve şartlarda tüm dünyada geçerlidir.

Avantajlar

• Diş muayene, panoramik film ve diş temizliği

• Anlaşmalı Kurumlarda Limitsiz Doğum teminatı

• Near East Bebek ayrıcalıkları edinme imkanı

• Ömür Boyu Yenileme Hakkı

Doğum Teminatı Ek Hizmetleri:

• Doğum yapan annelere psikolojik ve diyetisyen danışmanlık hizmetleri

• Near East Bebek’lere sürpriz hediyeler ve indirim imkanları

• Near East Bebek’lere Birikimli Hayat Sigortası ilk prim hediyesi

Nereden Satın Alınabilir?

Near East Hayat Sağlık Sigortası’nı, Near East Bank şubelerinden, Albank şubelerinden veya Şirket merkezimizden alabilir tüm sorularınız için 444 0 634’ü arayabilir veya neareasthayat.com web sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.